Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - nemazat > Úvod

[Logo]

+420 602 523 259

+420 602 523 260


[Úvodní fotografie]

Opravujeme a stavíme kanalizace

Od konzultace přes projekt, realizaci po geodetické zaměření a kolaudaci.

Zobrazit reference

Výstavba a opravy kanalizace

[Fotografie/Ikona]

Výstavba vodovodů a přípojek

[Fotografie/Ikona]

Zemní práce

[Fotografie/Ikona]

Zemní protlaky

[Fotografie/Ikona]

Inženýrská činnost

[Fotografie/Ikona]

Krátce o nás

Ve společnosti Kanálservis, s.r.o., se specializujeme na výstavbu, opravy a rekonstrukce kanalizací. Vybudujeme vám novou kanalizaci a profesionálně se postaráme o tu stávající.

Služby provádíme od prvotní diagnostiky na místě až po odborné práce. Opravy kanalizací zvládneme i na problematických a hůře dostupných místech i ve větších hloubkách. Zajišťujeme čištění kanalizací, revize kamerou i revizní zprávy. Zrealizujeme pro vás novou kanalizační i vodovodní přípojku, nebo prodloužíme stávající kanalizační nebo
vodovodní řad.

Služby

  • Opravy a rekonstrukce kanalizací. Bodové opravy paženou jámou i ve věších hloubkách, opravy ležaté kanalizace v bytových domech, halách i průmyslových objektech, pokud není možná oprava výkopem shora – například kvůli sítím v komunikaci, malému prostoru…. opravy paženým tunelem – ze sklepa atd.
  • Opravy, rekonstrukce a výměny veškerých revizních šachet. Ať už jde o prefabrikované nebo zděné kanalizace z kanalizačních cihel Klinker. Opravujeme i revizní šachty velkých hloubek paženou jámou.
  • Opravy, rekonstrukce a výměny uličních, horských a dvorních vpustí. Včetně kanalizačních poklopů a lapačů střešních splavenin – gajgrů.
  • Proložení domovních stok. Proložení starých prosakujících domovních stok novým potrubím s napojením stávajících přípojek ze stoky.
  • Montáže nových zpětných klapek. Včetně elektronicky ovládaných. Montáže čistících kusů.
  • Zhotovení nových kanalizačních i vodovodních přípojek. Začínáme projektovou dokumentací, zajistíme inženýring, geodetické zaměření, vyřízení a předání na příslušné úřady – například Pražské vodovody a kanalizace. Vše zajistíme na klíč.

Proč s námi spolupracovat

Pracujeme kvalifikovaně, rychle a flexibilně. Mezi naše klienty patří bytová družstva, areály, městské části, soukromí vlastníci pozemků, Dopravní podnik hl. m. Prahy a další firmy.

Na trhu jsme 25 let. Máme bohaté zkušenosti v oboru, zakládáme si na profesionálním a osobním přístupu.

Vždy se snažíme najít nejlepší možné řešení přímo na místě stavby. Pružně řešíme případné komplikace a projekt vždy dotáhneme do konce.

[Doplňující fotografie]


Kanálservis s.r.o.

Adresa

K Hájům 2639/7, 155 00 Praha 5

E-mail

kanalservis@centrum.cz